Avalikud firmateated
  Eesti | Välis | Majandus | Sport | Kultuur | Teadus | Krimi Tänased firmateated

Eesti Posti uus finantsdivisjoni juht on Janek Taaler

25.06.2012 11:07  
Toimub: 25.06.2012

 
25. juuni 2012


30. juulist asub Eesti Posti finantsjuhina tööle Janek Taaler, kelle senistele kogemustele toetudes soovitakse logistika- ja infologistikaärides veelgi jõulisemalt püstitatud eesmärgid ellu viia.

Janek Taaler ütles uut töökohta kommenteerides, et Eesti Post on viimasel ajal positiivselt silma paistnud oma ambitsioonidega laieneda Baltikumi ning erinevate uute e-lahendustega. „On heameel, et Eesti Posti majandustulemused on aasta-aastalt paranenud. Kui eesmärgid on selged ja kuulatakse oma kliente, on suund õige. Kindlasti on põnev väljakutse olla osaline ettevõtte arendamisel ning anda oma panus laienemisele väljapoole Eestit,“ lisas Taaler.

Eesti Posti juhatuse esimees Aavo Kärmas sõnul sai Janek Taaleri valikul määravaks tema võrdselt tugev teoreetiline baas ja äriline kogemus. „Janeki puhul ei tekkinud kahtlust, et suudame oma püstitatud eesmärgid nii Baltikumis kui ka koduturul ellu viia“.

Janek töötas 2009. aastast AS Leiburi finantsjuhina. Enne seda oli ta KPMG Baltics OÜ juhtiv finantsnõustaja ning Telemedia Eesti AS finants- ja haldusdirektor.

Eesti Postis töötab 2579 töötajat. Lisaks 344 postkontorile on logistika- ja postiettevõttel Eestis 38 pakiautomaati. 13. juunil avati 35 pakiautomaadiga võrgustik Leedus, Läti pakiautomaatide võrk plaanitakse avada sügisel.

Lugupidamisega

Inge Suder

AS Eesti Post

kommunikatsioonijuht

tel 625 7292

GSM 50 39908

e-post inge.suder@post.ee