Avalikud firmateated
  Eesti | Välis | Majandus | Sport | Kultuur | Teadus | Krimi Tänased firmateated

Elisa revolutsioonilistes, ühtse kuumaksuga nutipakettides räägid ja surfad nii palju kui jaksad!

15.06.2012 16:30  
Toimub: 15.06.2012

 
PRESSITEADE

15. juuni 2012


Elisa tõi esimesena Eestis suvekampaania raames turule uued, senistest pakettidest kardinaalselt eristuvad Nutikalt piiramatud paketid, kus klient saab ühtse kuutasu eest piiramatult rääkida ja surfata. Sõnumi saatmine neis pakettides maksab vaid ühe sendi.

Elisa tootejuht Mailiis Ploomanni sõnul on käes nutitelefonide ajastu ning inimesed vajavad uusi ja eristuvaid lahendusi. „Senine paketiloogika hakkab ajale jalgu jääma, sest rohkem kui pooled kliendid valivad uueks telefoniks täna juba nutitelefoni. Elisa sooviks on võimaldada klientidel kaasaegsete seadmete abil suhelda üksteisega lihtsalt ja soodsalt ning seda nii traditsioonilisi kõnekanaleid või siis hoopis nutitelefoni erinevaid rakendusi kasutades,“ lausus Elisa tootejuht.

Mailiis Ploomann märkis, et Elisa oli esimene, kes tõi 2010. aastal turule piiramatud kõnepaketid, kus sai piiramatult tasuta rääkida. „Täna on kliendi vajadused muutunud ning kõne kõrval on tarbijale üha olulisem mobiilne suhtlus ning uudsed paketid lahendavad nutiseadmeid kasutavate klientide vajadused,“ sõnas Mailiis Ploomann.

Elisa murrangulised Nutikalt piiramatud paketid sisaldavad piiramatult mobiilset internetti ja kõneaega igasse võrku ja lauatelefonidele 8 või 15 euro eest kuus. Paketis kehtib põhimõte – räägi ja surfa nii palju kui jaksad. Sõnumi saatmine neis pakettides maksab vaid ühe sendi.

„Nutikalt piiramatu 15“ pakett eristub madalama kuutasuga paketist suurema andmesidekiiruse ja igasuguse mahupiirangu puudumise poolest. „Nutikalt piiramatu 8“ paketis on mobiilse interneti kiirus kuni 1 Mbit/s ja „Nutikalt piiramatu 15“ paketis 3,5 Mbit/s.

Lisaks pakub Elisa suvekampaania raames 5 ja 10 eurose kuutasuga Nutikalt piiramatuid pakette, kus kõneminutihind maksab kõigest ühe sendi ja mobiilset internetti saab kasutada piiramatult tasuta. Senisega võrreldes langes neis kahes paketis kõneminutihind neljakordselt. Pakett „Nutikalt piiramatu 5“ sisaldab 100 tasuta ja „Nutikalt piiramatu 10“ 300 tasuta sõnumit. Sõnumi hind peale mahu täitumist on üks sent.

Elisa piiramatute ehk flat-pakettidega saab liituda kuni 31. juulini 2012. Kõik kliendid, kes sel ajal uute pakettidega liituvad, jäävad kampaania lõppedes neid edasi kasutama samadel tingimustel. Uute pakettidega saavad liituda kõik soovijad, nii Elisa uued kui ka praegused kliendid!

Pakettides „Nutikalt piiramatu 8“ ja „Nutikalt piiramatu 15“ kehtib mõistliku kasutamise põhimõte võrgust väljuvatele kõnedele. Elisa võrgus saab klient rääkida täiesti tasuta piiramatult, teistesse võrkudesse saab klient iga kuu tasuta helistada 1000 minutit. Kui tõesti juhtub, et klient räägib enam kui 1000 minutit, siis iga järgnev kõneminut teiste operaatorite võrkudesse maksab kõigest ühe sendi.

Loe Elisa uudsete pakettide kohta lähemalt: https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mobiilikoned/684

Elisa (www.elisa.ee) on Põhjamaade juhtiv sideteenuste pakkuja, mille aktsiad on avalikult noteeritud NASDAQ OMX Helsingi börsi suurte ettevõtete nimekirjas. Elisa teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti, sealhulgas Eestis ca 500 000 klienti. Eestis suuruselt teine mobiilsideoperaator Elisa pakub oma klientidele laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid. Vahendame läbi sidevõrkude inimestele elamusi ja parandame ettevõtete tootlikkust. Elisa keskendub eraklientidele ja ettevõtetele suunatud IKT- ja võrguteenuste arendamisele. Elisa ja juhtiv globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa Eesti AS käive oli 2011. aastal 101,4 miljonit eurot.

Lisateave:

Mailiis Ploomann, Elisa tootejuht

tel +3725657 7757; mailiis.ploomann@elisa.ee

Marika Raiski, Elisa suhtekorraldusjuht

tel +372 5657 5777, marika.raiski@elisa.ee