Avalikud firmateated
  Eesti | Välis | Majandus | Sport | Kultuur | Teadus | Krimi Tänased firmateated

Tere juhatuse esimees on Taavi Toots

04.02.2010 16:12  
Toimub: 04.02.2010

 
Eesti juhtiva toiduainetööstuse Tere juhatuse esimees on alates 1. veebruarist ettevõtte senine juhatuse liige Taavi Toots, Tere teine juhatuse liige ja senine juht Ülo Kivine keskendub kontserni tootmisüksuste arendamisele.

Tere juhatuse esimees Taavi Toots ütles, et antud muudatuse tulemusena jagati ümber vastutusvaldkonnad ning täpsustusid juhatuse liikmete haldusalad.

Ülo Kivine keskendub Tere tootmisüksuste juhtimisele ja arendamisele. „Kuivõrd ettevõte on viimastel aastatel laiendanud oluliselt oma tootmisbaase, on minu eesmärk suurem sünergia ning tootmisprotsesside efektiivsemaks muutmine, et toetada ettevõtte edasist kasvu,” sõnas Kivine.

Taavi Toots nimetas oma eesmärgina viimastel aastatel kiire kasvu ja arengu läbi teinud Tere kontserni positsiooni tugevdamist ning ettevõtte ekspordipoliitikat. Ta lisas, et lähiaja põhieesmärgid on Eesti turu kõrval edasine ekspordi kasvatamine ning laienemine välisturgudele. „Tere ekspordimaht oli 2009. aastal üle 300 miljoni krooni ning käesoleva aasta eesmärgiks on seda kahekordistada,“ ütles Toots.

Tere on Eesti suurim piimanduskontsern, kokku viie tootmisüksusega, mis asuvad Tallinnas, Paides, Kosel, Viljandis ja Põlvas. Ettevõte kuulub 100% Eesti kapitalile ja annab tööd rohkem kui 570-le inimesele. Tere omab Eesti piimatööstustest kõige laiemat sortimenti, tootes oma brändide all kokku 230 erinevat piima- ja juustutoodet, mis kuuluvad kaubamärkide Tere, Hellus, Merevaik, Emma, Mumuu, Kohuke ja Black Mama alla.

Lisainformatsioon:

Taavi Toots

Tere juhatuse esimees

Tel. 6 364 113

E-post: Taavi.Toots@tere.eu