Avalikud firmateated
  Eesti | Välis | Majandus | Sport | Kultuur | Teadus | Krimi Tänased firmateated

Teksabränd Pepe Jeans London avab oma kolmanda kaupluse uuenevas Viru Keskuses.

13.05.2009 16:54  
Toimub: 13.05.2009

 
Legendaarne Inglise kaubamärk Pepe Jeans London avab homme, neljapäeval 14.05 oma kolmanda kaupluse Eestis. ”Meie uus kauplus avab uksed uuenevas Viru Keskuses, mis on kindlasti Eesti juhtivamaid kauplemiskohti”, kommenteeris Pepe Jeans’i maaletooja firma PJL Trading juhatuse liige Edvard Mihkelsaar.

Uude avatavasse kauplusse, mis asub keskuse I korrusel tuleb müügile brändi meeste ja naistekollektsioonid. Eriliseks teeb selle kaupluse see, et erinevalt tavapraktikast, kus välisbränd määrab ära täpselt sisustuse, paigutuse jne, siis selle kaupluse kujunduse koostas Eestis tegutsev disainer Helen Kolks.

Pepe Jeans London on juhtivaid moekaubamärke, mis on loodud 1970-ndatel Londonis kuulsal Portobello Road rajoonis, kust on välja kasvanud teisigi kuulsaid brände ja moeloojaid. Praegu juhitakse firmat Londonist, kuid logitikakeskus asub Hollandis ja osa disainiosakonnast hoopis Hispaanias. Pepe Jeans oma moekollektsiooni kui ka laia teksavalikuga on populaarne erinevate kuulsuste ja näitlejate seas nii Euroopas kui ka Hollywoodis. Viimane brändi nn. nägu oli Ashton Kutcher.

Pepe Jeans Londonil on hetkel üle 400 kaupluse üle maailma ja Baltikumis on hektel 4 kontseptsiooikauplust: Tallinnas Kristiine keskuses ja Viru Keskuses, Tartus Tasku keskuses ja Riias Domina Kaubanduskeskuses. Baltikumis opereerib kaupluseid PJL Trading, mis kuulub kaubanduskgruppi, mis opereerib lisaks ka kaubamärke Terranova, Calliope ja Terranova Kids.

Lisainformatsioon:

www.pepejeans.ee

Edvard Mihkelsaar

TEL 372 69 71971

MOB 372 51 74795

FAX 372 64 80044

EMAIL edvard.mihkelsaar@profesterinvest.ee

SKYPE edvardmihkelsaar1975

POSTAL Soo 2, Tallinn 10414 Estonia

..............................................

Member of Board

Profester Invest group (franchisee of Terranova and Calliope in Estonia and Latvia www.terranova-on-line.com )

PJL Trading group (franchisee of Pepe Jeans in the Baltics www.pepejeans.com )

Q Before printing this message, be sure of which is necessary. To protect environment is also in your hand.